KONST / Litografier / Färglitografi 14424212
nr 1442 4212
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, daterad 86. Färglitografi, bildmått: 35x44, yttermått inklusive ram: 51x59 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:36:53
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg